ВАКЦИНАЦІЯ: Модерна, Пфайзер і Коронавак в Україні, Київ — мій досвід і поради

Як вакцинуватися від коронавірусу, які вакцини зараз доступні в Україні, Модерна або Пфайзер - що краще, які побочки після вакцинації, які протипоказання до вакцинації, як проходить сам процес в київських поліклініках - про все це в моїй статті.

Эта статья доступна на русском языке

Записалася я на вакцинацію від коронавірусу в Києві, відразу як тільки Міністерство охорони здоров'я оголосило відкриття 5го етапу вакцинації від COVID-19 - а саме 21 липня. З цього числа зробити щеплення будь-який з чотирьох вакцин (Pfizer, Moderna, AstraZeneca \ CoviShield і CoronaVac) може кожен бажаючий з 18 років. До цього Пфайзером прищеплювали в основному людей старше 60, медпрацівників тощо.

Читать далее

Вакцинация Модерна, Пфайзер и Коронавак в Украине, Киев – мой опыт и советы

Как вакцинироваться от коронавируса, какие вакцины сейчас доступны в Украине, Модерна или Пфайзер - что лучше, какие побочки после вакцинации, какие противопоказания к вакцинации, как проходит сам процесс в киевских поликлиниках – обо всем этом в моей статье.

Ця стаття є українською мовою

Записалась я на вакцинацию от коронавируса в Киеве, сразу как только Министерство здравоохранения объявило открытие 5 этапа вакцинации от COVID-19 – а именно 21 июля. С этого числа сделать прививку любой из четырех вакцин (Pfizer, Moderna, AstraZeneca\CoviShield и CoronaVac) может каждый желающий старше 18 лет. До этого пфайзером прививали в основном людей старше 60, медработников и т.п.

Читать далее