Де знайти карту повітряних тривог і подивитись, де йдуть бойові дії в Україні?

Поделиться!

Є декілька перевірених зручних карт повітряних тривог для України.

Я користуюсь мапою map.ukrainealarm.com - там зручний інтерфейс, є статистика тривог по областях – скільки тривала тривога.

Також у них є за стосунок для смартфонів. Називається Повітряна тривога (Air Alarm app).

Ось що пишуть автори додатку:

  • Встановіть додаток «Повітряна тривога», щоб миттєво отримувати сповіщення про повітряну тривогу в обраному вами місті чи регіоні України від Системи цивільного захисту.
  • За допомогою правильних налаштувань додаток голосно сповістить про будильник навіть у беззвучному режимі смартфона. Додаток не потребує реєстрації, не збирає персональні дані та геолокаційні дані.
  • У додатку доступні всі регіони України, а також можливість отримувати тривоги лише для обраного району чи територіальної громади.

Але мені зручніше не ставити окремий додаток для повітряних тривог, а користуватись мобільним застосунком «Київ Цифровий». Ця програма актуальна для жителів Києва. Крім сповіщень про тривоги, там є можливість поповнювати зі смартфона транспортну карту, купувати QR-квитки, сплачувати за паркування, повертати евакуйовану автівку, отримувати сповіщення щодо послуг у сфері ЖКГ, голосувати за проекти з благоустрою міста. Коротше, все в одному додатку.

В останньому оновленні застосунку «Київ Цифровий» удосконалили налаштування сповіщень про повітряну тривогу. Відтепер користувачі можуть змінювати гучність звуку, вибирати мелодії сповіщення (звук або голос), а також додавати сповіщення до списку критичних на IOS або закріплених на Андроїд.

Ще карти, де можна подивитись, де зараз повітряна тривога:

https://alerts.in.ua/

https://vadimklimenko.com/map/

У кожної с з них свій зручний функціонал.

Карта, де в можна слідкувати за бойовими діями в Україні, а також дивитись, де і коли ЗСУ завдали удари по росії

https://deepstatemap.live/

Що зручно – на інтерактивній карті Діпстейт показано, які території України досі окуповані (виділені червоним), а на яких були присутні російські війська, але тепер ці території де окуповані (виділено зеленим). Також на карті Deep State позначені підрозділи ворога, штаби, аеродроми, флот та напрямки атак окупантів. На карті є дуже корисна функція – зміни по днях на полі бою. Є календар, де ці зміни зафіксовані і їх можна подивитись в анімації. А ще можна виміряти відстань, для цього є інструмент «лінійка».

карта боїв в Україні

ПОВЕРНУТИСЬ НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ


Поделиться!

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *